Hizmetlerimiz

Sizlere sunduğumuz detaylı dinleme ve analiz hizmetleri ile işinizi geliştirmeye ve müşterileriniz ile sosyal ve dijital medya üzerinde çok daha sağlıklı bir ilişki kurmanıza aracılık ediyoruz.

1

Sosyal & Dijital Medya Dinleme

“Twitter’da hakkımızda ne konuşuluyor?” veya “Ekşisözlük’te şikayet eden var mı?” gibi sorularınızın tüm cevaplarını sosyal ve dijital medya dinleme hizmetimizde bulabilirsiniz.

Aksiyona yönelik hazırlanan raporlar ve detaylı konuşulmaları gördüğünüz raporumuzda ayrıca her bir içeriğin potansiyel olarak kaç kişiye ulaştığı bilgisini de edinebilirsiniz.

2

Sosyal & Dijital Medya Raporlama

Kullanmış olduğumuz global tool sayesinde tüm sosya medya kanallarını; inhouse çözümlerimiz ile yerel kaynakları ( Forumlar, Sözlükler); Google gibi araçlar ile de Web Sitelerini, Blogları ve tüm dijital dünyayı sizin belirleyeceğiniz kelimeler doğrultusunda eksiksiz olarak dinleyip raporluyoruz. Üstelik geçmiş veriler için de bu raporları sadece Türkçe değil tüm dünya dilleri için çıkarabiliyoruz.

3

Sosyal Medya Analizi, Ölçümleme ve Yönetimi

Markanızın maksimum kitleye erişebilmesi için trendleri dikkate alan, veriye dayalı Sosyal Medya Yönetimi paketleri sunuyoruz. Elde ettiğimiz, ölçümlediğimiz ve analiz ettiğimiz verileri  sosyal medya stratejinizi oluştururken kullanıyoruz.  Satışları, web sitesi ziyaretini ve marka bilinirliğini artırmanın yanı sıra Influencerlar ile iyi ilişkiler kurmanızı sağlıyoruz. Müşterilerle etkileşim stratejilerini ve onları marka elçileri haline getirme konusunda uzman tavsiyelerimizi sunuyoruz.

4

Influencer Pazarlama ve Sosyal Medya Reklamları

Influencer seçimi çalışmamızla, kendi geliştirdiğimiz (Patent Başvuruları Yapılmış) yazılımları kullanarak elde ettiğimiz verileri değerlendirip hedef kitlenize yönelik en doğru seçimleri yapmanızı sağlıyoruz. Üstelik bu analizle o kitlenin takip ettiği Influencer’ların yanı sıra diğer ilgi alanlarına yönelik (en çok takip ettikleri Ünlü, TV kanalı, Video İçerik Üreticisi, Marka, Dergi gibi) de olduk detaylı bir rapor elde ediyoruz. Bu raporu Sosyal Medya Reklamları ile hedeflemeler yaparken kullanıp, size avantaj sağlıyoruz.

5

Dijital İtibar Yönetimi & Yayılım Analizi

İnternette itibarınızı korumak, günümüzün en önemli konularından bir tanesidir. Dijital dünyada itibarınızı korumanız için gereken araçları size sağlıyor; olumlu ve olumsuz tüm durumların ne kadar yayıldığı hakkında sizi detaylı bir şekilde bilgilendiriyoruz.

6

SEO ve SEM

Etkileyici sonuçlar için SEO ve SEM’i birleştirerek ilerliyoruz. Detaylı bir anahtar kelime analizi ile başlıyoruz. Site ve site dışı optimizsayonu sağlıyoruz. Rakip analizlerini yapıyoruz. Kampanyanızın stratejisini geliştiriyoruz ve peşinden gitmek istediğimiz konuları / anahtar kelimeleri belirledikten sonra içerikle birlikte reklamları da oluşturduğumuzda aynı anda içerik oluşturuyor ve SERP açısından iyi bir noktaya ulaşmaya başlıyoruz. VE ara ara durup; analizler yapıp süreci tekrarlıyoruz. Doğru izleme ve raporlama ayarlarına sahip olduğumuzdan emin oluyoruz, böylece bir sonraki içerik stratejinizi belirlerken, geriye dönüp bu bilgileri kullanarak stratejinizi ileriye taşıyabiliyoruz.

Rakiplerinizin Önüne Geçin

Dijitale yatırım yapan akıllı firmalar, müşterilerine ulaşmakta kolaylık yaşıyor. Siz de dinleme, analiz ve raporlama hizmetlerimiz ile rakiplerinin önüne geçen akıllı firmalardan biri olun.

Tahmin etmekle yetinmeyin. Kitlenizi tanıyın, doğru bir şekilde onlara yaklaşın ve interneti en güçlü şekilde kullanın.

SR-LP-6 (1)
SR-LP-5 (1)

Yeni Nesil Medyaya Hakim Olun

Değişen yaklaşımlara paralel olarak markaların pazarlama, satış ve iletişim yaklaşımları da değişti. Sosyal medyanın yaşadığı değişime ayak uydurun ve yeni neslin ilgisini çekin.

Sloganınızı doğru belirlemek ve çok daha verimli bir müşteri deneyimi süreci yaşatmak için hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Ücretsiz Demo Talebi

Hemen ücretsiz ve size özel hazırlanacak olan demonuzu talep edin. Bizden alacağınız kaliteli hizmeti önceden görün ve aksiyona yönelik hazırlanan raporlarımızı keşfedin.